Moje Dokumenty SGB

Moje Dokumenty SGB

Bądź na bieżąco i eko

Dbasz o środowisko? Chcesz mieć pod ręką wszystkie ważne dokumenty bankowe, np. regulaminy, cenniki? Przejdź na Moje dokumenty SGB i uzyskaj dostęp do elektronicznej wersji dokumentacji.

 

Moje dokumenty SGB to:

 Gwarancja niezmienności – masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia.

  Aktywne informowanie – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.

  Pełen dostęp – przechowuj informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

 

Portal Klienta

Jesteś klientem Banku Spółdzielczego w Kórniku dostęp do Twoich dokumentów w wersji elektronicznej uzyskasz logując się do Portalu Klienta.

Pobierz przewodnik dla użytkownika.

Najważniejsze informacje

Jak uzyskać dostęp?

Aby rozpocząć otrzymywanie dokumentów z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W tym celu skontaktuj się z jedną z naszych placówek. Pamiętaj, by sprawdzić czy podany przez Ciebie w banku numer telefonu komórkowego jest aktualny. Będziesz go potrzebował do logowania, a także to na ten numer otrzymasz powiadomienie o nowych dokumentach na portalu.

Po wyrażeniu zgody, gdy wyślemy do Ciebie pierwszą wiadomość na portal Moje dokumenty SGB otrzymasz powiadomienie SMS-em. Wtedy założysz sobie konto na stronie https://bskornik-mojedokumenty.sgb.pl/#/login Od teraz zawsze będziesz mógł wrócić do otrzymanych wiadomości. O każdej nowej wiadomości od banku będziesz powiadamiany SMS-em, lub jeśli wolisz mailem (wybór należy do Ciebie).

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.

Wkrótce będziesz mógł otrzymywać tą drogą również inne dokumenty.

Zachęcamy do korzystania z nowego rozwiązania!